Skład opału Brzeg

Skład opału Brzeg SWATOWSKI węgiel ekogroszek, koks, pellet, miał, worki

Skład opału Brzeg SWATOWSKI – u nas kupisz opał najwyższej jakości – węgiel ekogroszek

Jesteśmy z Wami od 1980r. i przez cały ten czas staramy się zapewnić Państwu najwyższą jakość usług – od obsługi klienta, przez dostawę aż po produkt pierwszej jakości.

Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami możemy zapewnić Państwu atrakcyjne ceny wysokogatunkowych wyrobów.

Oferowany przez nas węgiel pochodzi z wiodących polskich kopalń takich jak Piast, Bobrek, Marcel, Chwałowice, czy koksowni w Zdzieszowicach.

Zdarza się, że inne składy opału oferują wyroby w podejrzanie niskich cenach – warto zastanowić się czy oferowany przez nich towar pochodzi z polskich kopalń oraz czy waga jest rzetelna…?

Pellet

Posiadamy w ofercie pellet takich producentów jak:
 
BARLINEK    6mm (15kg)
OLCZYK        6mm (15kg)
IMEX             6mm (15kg)

Składanie zamówień i zapytania ofertowe

tel.                           77 / 404 70 70

tel. kom.             +48 506 063 838

e-mail           biuro@swatowscy.pl

Czujniki tlenku węgla (tzw. czadu) i czujniki dymu

Tlenek węgla w statystykach zatruć zajmuje trzecie miejsce po zatruciach lekami i alkoholem… zadbaj o siebie i swoją rodzinę… Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą czujników czadu i dymu które mamy w swojej ofercie. Są to produkty najwyższej jakości spełniające normy EN50291-1:2010, EN50291-2:2010 i Opinię Techniczną CNBOP

Made in Great Britain – to prawdziwa rzadkość w tych czasach gdzie wszystko pochodzi z Chin i posiada kiepską jakość. U nas 7 lub 10 lat gwarancji na czujnik i wbudowaną baterię! Atrakcyjne ceny! Zapytaj w biurze lub zadzwoń.

 

Rozpalanie od góry

 Zachęcamy naszych klientów do rozpalania od góry – polega na zastosowaniu w starych piecach i kotłach nowoczesnej techniki palenia – techniki którą wykorzystują nowoczesne kotły retortowe. Jest to bardzo prosta zmiana która nie wymaga żadnych kosztów, a w zamian pozwala spalić mniej węgla czy drewna i to bez nieprzyjemnego kopcenia. Wszystko polega na przeniesieniu warstwy żaru na górę paleniska. Powietrze nadal płynie spod rusztu ku górze, jednak żar pomału schodzi ku dołowi. Natomiast dym wydostający się z warstwy zimnego jeszcze opału musi przejść przez żar, gdzie ulega praktycznie całkowitemu spalaniu. Do komina lecą praktycznie przezroczyste spaliny a ze spalenia dymu powstaje więcej ciepła.

Zadbaj o czystość i drożność przewodów kominowych i wentylacyjnych w sowim domu

To nie tylko lepsze, bardziej efektywne spalanie ale przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo i Twoich najbliższych.
Pamiętaj więc o regularnych przeglądach kominiarskich. Ponadto możesz skorzystać z jednego z wielu środków w naszej ofercie, które sukcesywnie wspomagają utrzymać w czystości zarówno przewód kominowy jak i sam piec.