Olej opałowy

OLEJ OPAŁOWY GRZEWCZY EKOTERM

OLEJ OPAŁOWY Z DOWOZEM Opole, Wrocław, Legnica

OLEJ OPAŁOWY woj. opolskie, woj. dolnośląskie

Oferowany przez olej opałowy Ekoterm wytwarzany jest z wyjątkową starannością, aby łączył najwyższą jakość i bezpieczeństwo eksploatacji.

Oferujemy naszym klientom olej opałowy z dowozem Opole, Wrocław, Legnica i okolice.

W trosce o komfort użytkowania olej napędowy grzewczy Ekoterm zawiera odpowiednio dobrane komponenty oraz dodatki uszlachetniające. Poprawiają one ekonomikę zużycia paliwa grzewczego, a także żywotność systemów grzewczych.

Olej grzewczy Ekoterm

olej_opałowy_wrocław

Ekoterm jest idealnym paliwem do zasilania kotłów centralnego ogrzewania znajdujących zastosowanie w domach jednorodzinnych, wszelkich instytucjach czy firmach.

olej_opałowy_opolskie

Ekoterm to idealne źródło zasilania we wszelkiego rodzaju instalacjach przemysłowych czy rolniczych, takich jak:

– suszarnie

– lakiernie

– kotły parowe

– piece technologiczne

Składanie zamówień i zapytania ofertowe

tel.                           77 / 404 70 70

tel. kom.             +48 601 080 020

e-mail           biuro@swatowscy.pl

Ekoterm Plus spełnia wymagania Polskiej Normy PN-C-96024 „Przetwory naftowe. Oleje opałowe” w zakresie oleju opałowego lekkiego gatunku L-1. Spełnia również wymagania Rozporządzenia Ministra Energii z dnia 1 grudnia 2016 r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe (Dz.U. z dnia 14 grudnia 2016 r. poz. 2008). Ekoterm Plus spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 sierpnia 2010 r. w sprawie znakowania i barwienia wyrobów energetycznych (Dz.U. 2010 r., Nr 157, poz. 1054).

Planowane zmiany w systemie SENT – będą nowe obowiązki

Informujemy o planowanych zmianach dotyczących składania papierowych oświadczeń dot. zużycia oleju grzewczego. Nowe przepisy zniosą papierowe oświadczenia od kupujących o prawidłowym wykorzystaniu towaru. Na ich miejscu pojawią się oświadczenia elektroniczne, składane w rejestrze SENT – trzeba tam będzie rejestrować każdą transakcję bez względu za nabywaną ilość oleju. Dodatkowo każdy, kto bierze udział w obrocie olejami, zarówno kupujący jak i sprzedający, będzie zobowiązany do wpisu do elektronicznego rejestru urzędu skarbowego, który zostanie utworzony na mocy nowych przepisów. Ciężko ocenić kiedy planowane zmiany wejdą w życie, ale zależy nam aby nasi klienci byli na bieżąco z informacjami udzielanymi przez Ministerstwo Finansów.