Skład opału Brzeg SWATOWSKI węgiel ekogroszek, koks, miał, worki
Skład opału Brzeg SWATOWSKI – u nas kupisz opał najwyższej jakości – węgiel ekogroszek
Jesteśmy z Wami od 1980r. i przez cały ten czas staramy się zapewnić Państwu najwyższą jakość usług – od obsługi klienta, przez dostawę aż po produkt pierwszej jakości.
Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami możemy zapewnić Państwu atrakcyjne ceny wysokogatunkowych wyrobów.
Oferowany przez nas węgiel pochodzi z wiodących polskich kopalń takich jak Piast, Bobrek, Marcel, Chwałowice, czy koksowni w Zdzieszowicach.
Zdarza się, że inne składy opału oferują wyroby w podejrzanie niskich cenach – warto zastanowić się czy oferowany przez nich towar pochodzi z polskich kopalń oraz czy waga jest rzetelna…?
Składanie zamówień i zapytania ofertowe
tel. 77 / 404 70 70
tel. kom. +48 506 063 838
e-mail biuro@swatowscy.pl
Czujniki tlenku węgla (tzw. czadu) i czujniki dymu
Tlenek węgla w statystykach zatruć zajmuje trzecie miejsce po zatruciach lekami i alkoholem… zadbaj o siebie i swoją rodzinę… Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą czujników czadu i dymu które mamy w swojej ofercie. Są to produkty najwyższej jakości spełniające normy EN50291-1:2010, EN50291-2:2010 i Opinię Techniczną CNBOP
Made in Great Britain – to prawdziwa rzadkość w tych czasach gdzie wszystko pochodzi z Chin i posiada kiepską jakość. U nas 7 lub 10 lat gwarancji na czujnik i wbudowaną baterię! Atrakcyjne ceny! Zapytaj w biurze lub zadzwoń.
Rozpalanie od góry
Zachęcamy naszych klientów do rozpalania od góry – polega na zastosowaniu w starych piecach i kotłach nowoczesnej techniki palenia – techniki którą wykorzystują nowoczesne kotły retortowe. Jest to bardzo prosta zmiana która nie wymaga żadnych kosztów, a w zamian pozwala spalić mniej węgla czy drewna i to bez nieprzyjemnego kopcenia. Wszystko polega na przeniesieniu warstwy żaru na górę paleniska. Powietrze nadal płynie spod rusztu ku górze, jednak żar pomału schodzi ku dołowi. Natomiast dym wydostający się z warstwy zimnego jeszcze opału musi przejść przez żar, gdzie ulega praktycznie całkowitemu spalaniu. Do komina lecą praktycznie przezroczyste spaliny a ze spalenia dymu powstaje więcej ciepła.